Авария затруднява водоподаването към високите части на Панагюрище
Поради авария на довеждащ водопровод от Щернята ще има смущения във водоснабдяването на високите части на гр. Панагюрище. За това информират от панагюрското ВиК дружество. До края на деня ще бъде възстановено нормалното водоснабдяване.
Oborishte.bg





