„Ботев“ (Пловдив) се наложи над „Оборище“ с 5:1

„Ботев“ (Пловдив) се наложи с 5:1 над „Оборище“ (Панагюрище) в седмата за „воеводите” контролна среща, играла се днес на стадиона в Коматево. Французинът Омар Косоко даде изведе „Ботев“ напред с 1:0. Дебютиралият с жълто-черния екип Виктор Генев направи 2:0 в последната минута на първата част. Юношата на „Ботев“ Боримир Карамфилов, който сега защитава цветовете на „Оборище“ намали резултата в 65-ата минута с точен удар за 2:1. Фернандо Виана бързо върна аванса на пловдивчани с първия си гол за тима за 3:1. Тодор Неделев покачи за 4:1, а крайния резултат 5:1 оформи с точно попадение във врата на панагюрския тим Антонио Вутов.

Следващата контрола на ФК“Оборище“ е на 11-ти февруари срещу отбора на „Раковски”.