Важни три точки за „Оборище“

Много важни три точки спечели отборът на ФК „Оборище“. Панагюрският тим победи „Ботев“-Враца с 1:0. Мачът от 19 кръг на Втора лига се игра днес на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище. Входът за срещата бе свободен и стотици фенове на „Оборище“ подкрепиха отбора в първия домакински мач от новия полусезон. duzfkЕдинственото попадение бе от дузпа в 67 минута. Точен от 11-метровия наказателен удар бе Владимир Айтов. Почти без опасности бяха и двете врати през този мач. След по-вялото първо полувреме, през втората част „воеводите“ упражниха повече натиск  и така се поздравиха с победата. В самия край на срещата панагюрският тим можеше да покачи резултата, когато Нетов се откъсна по фланга и изведе Тачев, но за съжаление той пропусна да отбележи. Гостите изиграха последния четвърт час на срещата с 10 футболисти заради червения картон на Пенев.