ВК „Пан-Волей“ излиза като домакин срещу столичния ВК „Експертите“ на 18 януари в спортната зала на СУ „Нешо Бончев“

Родният ВК „Пан-Волей“ излиза като домакин на 18.01 от 14:00 в изключително важен двубой срещу столичния ВК „Експертите“. Срещата е част от 7-ия кръг на 21-вото издание на аматьорската волейболна лига „Волеймания“ и ще се проведе в чисто новата спортна зала на СУ „Нешо Бончев“. Съперникът е добре познат и утвърден отбор, но напълно преодолим за „Пан-Волей“. Родните волейболисти неведнъж са доказвали качествата си в преките сблъсъци и ще търсят нов успех пред собствена публика.

От клуба отправят апел към всички любители на волейбола да изпълнят трибуните и да подкрепят отбора, превръщайки се в седмия играч на „Пан-Волей“ в този ключов мач.

 

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn