„Оборище“ загуби контролата с „Черно море“

Днес отборът на ФК „Оборище“ изигра контролна среща с варненския „Черно море“. Мачът се игра от 10:30 часа на стадиона в Банско. Това бе първата среща от подготвителния десетдневен лагер на панагюрския тим в Банско, който започна от 14 юли.

„Черно море“ откри резултата в 19 минута от дузпа. Това бе единственото реализирано голово положение в срещата. „Оборище“ излезе в срещата в следния състав: Филип Димитров, Николай Парнаров, Илиян Гаров, Петър Альошев, Антонио Цанков, Никола Иванов/к/, Владимир Айтов, Кирил Личев, Свилен Щерев, Боримир Карамфилов, Васил Тачев. Пет смени  бяха извършени в панагюрския тим през второто полувреме. В игра влязоха Тейлър Салибър, Христо Стамов, Христо Кирев, Теодор Стефанов, Николай Димитров.