В новия сезон: Първият мач на „Оборище“ ще е у дома срещу „Рилски спортист“ Самоков
Първият двубой за „Оборище“ Панагюрище ще бъде у дома срещу „Рилски спортист“ Самоков, на 11-и август, от 18:00 часа, на стадион „Орчо войвода“, последван от гостуване на „Пирин“ Разлог на 18-и август. Това бе определено от тегленият днес жребий за сезон 2018/2019 в Трета лига.
Ето и съставите в Югозападна трета лига за сезона 2018/2019 г.
- Оборище (Панагюрище)
- Хебър 1918 (Пазарджик)
- Вихрен 1925 (Сандански)
- Миньор (Перник)
- Банско (Банско)
- Чавдар (Етрополе)
- Септември (Симитли)
- Сливнишки герой (Сливница)
- Беласица (Петрич)
- Балкан 1929 (Ботевград)
- Ботев 1937 (Ихтиман)
__. Свобода 2011 (Пещера) – отказва се от участие
- Пирин 1941 (Разлог)
- Марек 1915 (Дупница)
- Рилски спортист 2011 (Самоков)
- Германея (Сапарева баня)
- Спортист 2009 (Своге)
- Надежда (Доброславци)
- Велбъжд (Кюстендил)
Oborishte.bg





