Глоба от 1 000 лева за шофьор
Глоба от 1 000 лева наложи Районният съд в Панагюрище на шофьор за това, че е управлявал лек автомобил без съответно свидетелство за управление в едногодишен срок от наказването му по административен ред за същото такова деяние, показва справка за постановените съдебни актове.
Наказателното постановление е било издадено от началника на РУ – Панагюрище и е влязло в сила на 05.04.2017г. Шофьорът е бил хванат в нарушение на 21 януари тази година.
Oborishte.bg





