Дамите на СКТМ „Асарел-Медет“ се укрепиха на 2-ро място във Висшата лига по тенис на маса

Дамският отбор на СКТМ „Асарел-Медет“ записа четири победи в четири мача от втория етап на първия кръг на Висшата лига при жените. Срещите се проведоха на 14 и 15 март в зала „Арена Асарел“ в Панагюрище.

В състав: Нелиа Тушлекова, Ема Накова, Димитра Цекура и Анджелия Ратич, „асарелки“ показаха силна игра и характер:

4:2 срещу „Две могили“
4:2 срещу ЦСКА-София
4:3 срещу „Юнак“ – Ардино след драматичен двубой
4:2 срещу „Дунав“ – Русе

След отличното представяне тимът на СКТМ „Асарел-Медет“ заема второ място във временното класиране на Висшата лига при жените.

Финалният етап на първенството ще се проведе в началото на април във Варна.

 

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn