Доброволното формирование към Община Панагюрище вече има автомобил

Преди време кметът Желязко Гагов изпрати официално писмо до директора на Агенция „Митници“ Георги Димов за предоставяне на лек автомобил за нуждите на Доброволното формирования към Община Панагюрище. Г-н Димов откликна на заявката и колата вече е в гаража на Община Панагюрище.

Дареният автомобил ще повиши мобилността и оперативната готовност на доброволното формирование. Той ще улесни по-бързата реакция на доброволците при природни бедствия и дейности по превенция, съкращавайки времето за достигане до мястото на инцидента.

Източник: Община Панагюрище

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn