Домакински мач играе днес ФК „Оборище“ /ОБНОВЕНА/

Отборът на ФК „Оборище“ (Панагюрище) записа убедителна победа с 4:0 срещу „Левски“ (Карлово) в мач от 28-ия кръг на Втора лига. Трите точки прекъснаха серията от три мача без победа за панагюрския тим.

Георги Нетов отбеляза първите два гола. Той бе точен първо в 11-ата минута, а след това удвои в 60-ата минута. Малко по-късно резервата Николай Парнаров с много красив гол от 30 метра вкара за 3:0. В последните секунди Владимир Айтов също вкара във вратата на гостите.

Съставът на „Оборище“: Христо Иванов, Мартин Сандов (Николай Парнаров 59 мин.), Христо Стамов, Любомир Гуцев, Илиян Гаров, Раиф Мурадов, Елиандро Лима, Владимир Айтов, Васил Тачев (Георги Стефанов 53 мин.), Свилен Щерев (Антонио Цанков 69 мин.), Георги Нетов

Срещата се игра на стадион „Орчо войвода“ на 6 май.