Дриновци с успешно участие на „Млад Олимпиец“

На 27 и 28 февруари в град Варна се проведе втори етап на „Млад Олимпиец“ до 15 години. Ученичката от ОУ „Проф. Марин Дринов“ Кръстина Иванова, която тренира тенис на маса в СКТМ „Асарел-Медет“ с треньор Каролина Лилова, на полуфинал победи миналогодишната шампионка с 3:2, а на финала отстъпи на Калина Христова от “Корабостроител” Варна и зае второто място, съобщиха от училището. Другият представител на ОУ „Проф. Марин Дринов“ – Илия Воденичаров, въпреки че се класира на 12 място, заедно с Кръстина Иванова продължава на финалите.

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn