Ето имената на новите общински съветници в Панагюрище

Със свое решение №113, от 28.10.2019г., Общинска избирателна комисия- Панагюрище обяви имената на всички 21 представители на партии, коалиции и местни коалиции, които влизат в новия Общински съвет.

Мандатите за общинските съветници се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

№ в бюле-тината  

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

34 ПП ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ         ДВА                                           2
36 ПП ЕВРОРОМА         ДВА                                           2
43 ПП ГЕРБ       ДЕВЕТ                                        9
56 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ          ПЕТ                                          5
69 Местна коалиция СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ,(БЗНС)         ТРИ                                           3

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници Партия/коалиция/местна коалиция/независим ЕГН/ЛН
1.      Галина Николова Матанова                 ПП ГЕРБ                             **********
2.      Георги Василков Георгиев             ПП ГЕРБ                             **********
3.      Делчо Добрев Радулов             ПП ГЕРБ                             **********
4.      Иван Иванов Раков            ПП ВМРО-БНД                   **********
5.      Иван Филипов Лалов        БСП ЗА БЪЛГАРИЯ               **********
6.      Иванка Димитрова Димитрова        БСП ЗА БЪЛГАРИЯ               **********
7.      Пенка Атанасова Пиперкова        БСП ЗА БЪЛГАРИЯ               **********
8.      Пепа Ганчева Филина            МК СДС,(БЗНС)                  **********
9.      Петър Георгиев Мулешков             ПП ВМРО-БНД                  **********
10.  Петър Ненов Бабачев            ПП ЕВРОРОМА                  **********
11.  Пламен Димитров Търкаланов            МК СДС,(БЗНС)                  **********
12.  Радка Христова Кроснарова                    ПП ГЕРБ                       **********
13.  Светлана Димитрова Парашкевова-Узунова          БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             **********
14.  Станимир Добрев Велчев          БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             **********
15.  Стоян Димитров Петришки            ПП ЕВРОРОМА                  **********
16.  Стоян Ясенов Христов            МК СДС,(БЗНС)                  **********
17.  Томи Драгулов Наплатанов             ПП ГЕРБ                              **********
18.  Христо Илиев Калоянов             ПП ГЕРБ                              **********
19.  Христо Луков Шиндаров             ПП ГЕРБ                              **********
20.  Христо Николов Дураков             ПП ГЕРБ                              **********
21.  Цветанка Цвяткова Богоева             ПП ГЕРБ                              **********

 

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn