Започва новият сезон в Югозападната Трета лига. „Оборище“ играе домакински мач

На 7 август ще започнат срещите от I кръг в Югозападната Трета лига по футбол. Отборът на ФК „Оборище“ започва с домакински мач новия сезон 2021/2022. В първия мач от новото първенство панагюрският отбор се изправя срещу „Пирин II“ /Благоевград/. Двубоят е на 7 август, събота, от 18 часа.

Ето и цялата програма за есенния полусезон:

  I кръг

7 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Оборище (Панагюрище) – Пирин II (Благоевград)     
Левски (Чепинци) – Сливнишки герой (Сливница)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)
Гранит (Владая) – Банско (Банско)
Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Балкан 1929 (Ботевград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Витоша (Бистрица) – Кюстендил (Кюстендил)
Пирин 1941 (Разлог) – Вихрен (Сандански)
Септември II (София) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

II кръг

Пирин II (Благоевград) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Вихрен (Сандански) – Септември II (София)
Кюстендил (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Рилски спортист 2011 (Сам) – Балкан 1929 (Ботевград)
Банско (Банско) – Беласица (Петрич)
Надежда (Доброславци) – Гранит (Владая)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Чавдар (Етрополе)
Сливнишки герой (Сливница) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) – Левски (Чепинци)     

 III кръг

Левски (Чепинци) – Пирин II (Благоевград)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Оборище (Панагюрище)   
Чавдар (Етрополе) – Сливнишки герой (Сливница)
Гранит (Владая) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Беласица (Петрич) – Надежда (Доброславци)
Балкан 1929 (Ботевград) – Банско (Банско)
Витоша (Бистрица) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември II (София) – Кюстендил (Кюстендил)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Вихрен (Сандански)

  IV кръг

Пирин II (Благоевград) – Вихрен (Сандански)
Кюстендил (Кюстендил) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Септември II (София)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин 1941 (Разлог)
Банско (Банско) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница) – Гранит (Владая)
Оборище (Панагюрище) – Чавдар (Етрополе)     
Левски (Чепинци) – Хебър 1918 II (Пазарджик)

V кръг

Хебър 1918 II (Пазарджик) – Пирин II (Благоевград)
Чавдар (Етрополе) – Левски (Чепинци)
Гранит (Владая) – Оборище (Панагюрище)
Беласица (Петрич) – Сливнишки герой (Сливница)
Балкан 1929 (Ботевград) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Витоша (Бистрица) – Надежда (Доброславци)
Пирин 1941 (Разлог) – Банско (Банско)
Септември II (София) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Вихрен (Сандански) – Кюстендил (Кюстендил)

VI кръг

Пирин II (Благоевград) – Кюстендил (Кюстендил)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен (Сандански)
Рилски спортист 2011 (Сам) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Банско (Банско) – Септември II (София)
Надежда (Доброславци) – Пирин 1941 (Разлог)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Витоша (Бистрица)
Сливнишки герой (Сливница) – Балкан 1929 (Ботевград)
Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)
Левски (Чепинци) – Гранит (Владая)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)

  VII кръг

Чавдар (Етрополе) – Пирин II (Благоевград)
Гранит (Владая) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Беласица (Петрич) – Левски (Чепинци)
Балкан 1929 (Ботевград) – Оборище (Панагюрище)     
Витоша (Бистрица) – Сливнишки герой (Сливница)
Пирин 1941 (Разлог) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Септември II (София) – Надежда (Доброславци)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Банско (Банско)
Вихрен (Сандански) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Кюстендил (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)

 VIII кръг

Пирин II (Благоевград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Кюстендил (Кюстендил)
Банско (Банско) – Вихрен (Сандански)
Надежда (Доброславци) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Септември II (София)
Сливнишки герой (Сливница) – Пирин 1941 (Разлог)
Оборище (Панагюрище) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   
Левски (Чепинци) – Балкан 1929 (Ботевград)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Беласица (Петрич)
Чавдар (Етрополе) – Гранит (Владая)

IX кръг

Гранит (Владая) – Пирин II (Благоевград)
Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)
Балкан 1929 (Ботевград) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (Чепинци)
Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище)
Септември II (София) – Сливнишки герой (Сливница)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Вихрен (Сандански) – Надежда (Доброславци)
Кюстендил (Кюстендил) – Банско (Банско)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

 X кръг

Пирин II (Благоевград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Надежда (Доброславци) – Кюстендил (Кюстендил)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Вихрен (Сандански)
Сливнишки герой (Сливница) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Оборище (Панагюрище) – Септември II (София)       
Левски (Чепинци) – Пирин 1941 (Разлог)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Витоша (Бистрица)
Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)
Гранит (Владая) – Беласица (Петрич)

 XI кръг

Беласица (Петрич) – Пирин II (Благоевград)
Балкан 1929 (Ботевград) – Гранит (Владая)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Чавдар (Етрополе)
Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Септември II (София) – Левски (Чепинци)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Оборище (Панагюрище)     
Вихрен (Сандански) – Сливнишки герой (Сливница)
Кюстендил (Кюстендил) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Надежда (Доброславци)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)

  XII кръг

Пирин II (Благоевград) – Банско (Банско)
Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница) – Кюстендил (Кюстендил)
Оборище (Панагюрище) – Вихрен (Сандански) 
Левски (Чепинци) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Септември II (София)
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)
Гранит (Владая) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Беласица (Петрич) – Балкан 1929 (Ботевград)

XIII кръг

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин II (Благоевград)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Беласица (Петрич)
Пирин 1941 (Разлог) – Гранит (Владая)
Септември II (София) – Чавдар (Етрополе)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Вихрен (Сандански) – Левски (Чепинци)
Кюстендил (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище) 
Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)
Рилски спортист 2011 (Сам) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Банско (Банско) – Надежда (Доброславци)

   XIV кръг

Пирин II (Благоевград) – Надежда (Доброславци)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Банско (Банско)
Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Сам)
Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман)           
Левски (Чепинци) – Кюстендил (Кюстендил)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Вихрен (Сандански)
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Гранит (Владая) – Септември II (София)
Беласица (Петрич) – Пирин 1941 (Разлог)
Балкан 1929 (Ботевград) – Витоша (Бистрица)

XV кръг

Витоша (Бистрица) – Пирин II (Благоевград)
Пирин 1941 (Разлог) – Балкан 1929 (Ботевград)
Септември II (София) – Беласица (Петрич)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Гранит (Владая)
Вихрен (Сандански) – Чавдар (Етрополе)
Кюстендил (Кюстендил) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Левски (Чепинци)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Оборище (Панагюрище)   
Банско (Банско) – Сливнишки герой (Сливница)
Надежда (Доброславци) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)

 XVI кръг

Пирин II (Благоевград) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)
Сливнишки герой (Сливница) – Надежда (Доброславци)
Оборище (Панагюрище) – Банско (Банско)       
Левски (Чепинци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Чавдар (Етрополе) – Кюстендил (Кюстендил)
Гранит (Владая) – Вихрен (Сандански)
Беласица (Петрич) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Балкан 1929 (Ботевград) – Септември II (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Пирин 1941 (Разлог)

  XVII кръг

Пирин 1941 (Разлог) – Пирин II (Благоевград)
Септември II (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Балкан 1929 (Ботевград)
Вихрен (Сандански) – Беласица (Петрич)
Кюстендил (Кюстендил) – Гранит (Владая)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист 2011 (Сам) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
Банско (Банско) – Левски (Чепинци)
Надежда (Доброславци) – Оборище (Панагюрище) 
ОФК Костинброд 2012 (Кост) – Сливнишки герой (Сливница)

XVIII кръг

Пирин II (Благоевград) – Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   
Левски (Чепинци) – Надежда (Доброславци)
Хебър 1918 II (Пазарджик) – Банско (Банско)
Чавдар (Етрополе) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Гранит (Владая) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Беласица (Петрич) – Кюстендил (Кюстендил)
Балкан 1929 (Ботевград) – Вихрен (Сандански)
Витоша (Бистрица) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Пирин 1941 (Разлог) – Септември II (София)

  XIX кръг

Септември II (София) – Пирин II (Благоевград)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Пирин 1941 (Разлог)
Вихрен (Сандански) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Кюстендил (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Гранит (Владая)
Банско (Банско) – Чавдар (Етрополе)
Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 II (Пазарджик)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Левски (Чепинци)
Сливнишки герой (Сливница) – Оборище (Панагюрище)     

 

Oborishte.bg

 

 

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn