Любен Каменов с шампионско завръщане в Сливен

Триумфално завръщане в националния шампионат в планинските изкачвания направи Любен Каменов /Каменов Рали Тим, Мицубиши Лансър Ево 9/, спечелвайки третия кръг от шампионата още с подновяването на участията си в България тази година. Каменов подобри за трети пореден път рекорда на Планинско изкачване „Българка 2018“. В първия манш Стефан Стоев подобри рекорда с 02:30:80, във втория Каменов победи с 02:30:44. В генералното класиране победителят Любен Каменов събра общо време от трите манша 07:35:50 и получи приза за най-бърз състезател, след него се наредиха Стефан Стоев от АСК Ара Моторспорт с време 07:36:38 и Илия Царски от АСК Автоцар Рали с 07:37:12. Четвърти е Христо Манолов от АМСК- 07:44:48, пети – Васко Въжаров АСК Джордан Рейсинг 07:58:32, шести Петко Манолов с време 08:21:74. Любен Каменов си завоюва приза за най-бърз състезател на планинско „Българка”.  Трикратният национален шампион в планинските изкачвания Любен Каменов, който отново кара в България, коментира, че се е завърнал, защото състезанията в страната стават все по –интересни и трудни, а конкурентите все по-бързи. Голяма панагюрска група подкрепяше както Каменов, така и Илия Царски и Кръсто Гърнев от тима на Каменов Рали Тим.