Гостуване и последен мач на Чиликов с „Оборище“
Георги Чиликов за последно ще води ФК „Оборище“ в мача с „Нефтохимик“ в събота. Специалистът напуска панагюрския отбор само няколко месеца след като стана старши треньор и едва след изиграни три кръга от първенството. Чиликов ще се присъедини към щаба на Димитър Димитров – Херо, който ще поеме „Лудогорец.“
В мач от четвърти кръг на Втора лига между днес един срещу друг ще се изправят отборите на „Нефтохимик 1962“ и ФК „Оборище“ /Панагюрище/. Срещата е от 18 часа. Главен съдия на мача ще е Димитър Михайлов. Негови асистенти ще са Радостин Шиков и Теодор Петров. Четвърти съдия ще е Калоян Кирилов, съдийски наблюдател – Атанас Бозев.
След трите изиграни кръга панагюрският клуб записа една победа, едно равенство и едно равенство. Домакините от Бургас са с победа и две загуба.
Oborishte.bg