„Оборище“ загуби гостуването в Ловеч

Със загуба завърши гостуването на панагюрския ФК „Оборище“ на „Литекс 2“.  Домакините от Ловеч поведоха с ранен гол още в 4-тата минута. В 35-тата минута покачиха на 2:0 и при този резултат отборите се оттеглиха на почивка. Броени минути след началото на втората част „Литекс 2“ увеличи преднината си с още един гол. Панагюрският тим намали разликата след гол на Георги Нетов. Домакините реализира и отсъдената в тяхна полза дузпа и това оформи крайния резултат 4:1.

До края на сезона остават два кръга. На 21 май „Оборище“ ще приеме „Нефтохимик“, а в последният кръг предстои гостуване на „Созопол“.