„Оборище“ загуби контролата на свой терен
Отборът на ФК „Оборище“ загуби втората си, домакинска контрола с отбора на Гигант – Съединение с резултат 4:1, съобщиха от куба. Голмайстор за панагюрския тим беше Божидар Христов. Двубоят се игра на 31 януари на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище.
Припомняме, че отборът на ФК „Оборище“ загуби в първата контрола срещу Сливнишки герой – Сливница с 1-2. Голмайстор за панагюрския тим беше Петко Петков.
На 7 февруари ФК „Оборище“ ще гостува на Марек – Дупница, а на 14 февруари е срещата с лидера в групата “Рилски спортист”- Самоков.
Oborishte.bg





