„Оборище” загуби от „Царско село” с 0:3

Тимът на „Царско село” победи „Оборище” с класическото 3:0 в мач от 24 кръг на Втора лига . Двубоят се игра днес, в столичния комплекс „Царско село”. Две попадения за успеха на столичани реализира Светослав Диков в 8- ата и 17- ата минути.Третото точно попадение във вратата на „воеводите” бе дело на Кацаров в 69-ата минута, който оформи и крайния резултат.След тази среща панагюрският тим е на 13-то място във временното класиране, с актив от 28 точки. В следващия кръг „Оборище” ще посрещне на свой терен отбора на „Несебър”. Мачът ще се играе на 22-ри април, от 17:00 часа, на стадион „Орчо войвода” в Панагюрище.