„Оборище” загуби с 1:0 от „Септември” София

„Септември” София надви „Оборище” Панагюрище с минималното 1:0 на стадиона в Драгалевци.
Това стана в среща от 15-ия междинен кръг на Втора лига, която се игра днес в столицата. В 40-ата минута Муса Конате получи втори жълт, съответно червен и „Оборище” продължи да играе с 10 души на терена. Единственото попадение, което успяха да реализират домакините от фаул стана факт в 41-ата минута от първото полувреме, но не успяха да отбележат дузпа. Следващият мач на панагюрския тим е срещу отбора на Поморие. Срещата от 16-ти кръг на Втора професионална лига е насрочена за 4 декември от 13:00 часа на градския стадион в Поморие.