Оборище и Монтана не се победиха в мач от първия кръг на Втора лига

Оборище и Монтана не се победиха в мача от първия кръг на Втора професионална лига.Срещата се игра на 22 юли, на стадион „Орчо войвода” в Панагюрище, и завърши при резултат 0:0. Така двата тима си разделиха по една точка. Като цяло мачът премина под диктовката на “воеводите”, но головите положения бяха малко. През първата част главният съдия Неделчо Гаджалов вдигна жълтия картон на Цонков от домакините в 9-та минута и Дамянов от гостите в 13-та минута. В 49-та минута беше санкциониран и Петър Атанасов, а по-късно Ели Маркес. През следващия кръг предстои гостуване на Оборище на Марица (Пловдив).