„Оборище“ посреща отбора на „Етър“
Отборът на „Оборище“ посреща „Етър“ /Велико Търново/ в мач от трети кръг на Втора професионална лига. Двубоят е днес от 18 часа на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище. Домакините имат две равенства след първите два кръга на първенството. С равенство и победа великотърновци са с актив от 4 точки и временно второ място в класирането.
Стефан Павлов ще е главен съдия на днешния мач. Негови асистенти ще бъдат Радостин Шиков и Мурад Шабан Вели. Четвърти съдия ще е Мартин Стоименов, а съдийски наблюдател Иван Кюркчиев.
Oborishte.bg





