„Оборище“ стартира с победа зимната си подготовка

„Оборище” стартира с победа контролите от зимната подготовка. На базата на „Ботев” /Пловдив/ в Коматево панагюрският тим записа победа с 4:1 срещу „Загорец” /Нова Загора/. Това бе първата проверка от подготовката на отбора, която стартира на 11 януари. Резултатът за „Оборище” откри Ели Малркес. Отсъдена дузпа за „Загорец” изравни резлутата. Точното попадение на Иван Колев отново даде преднина за панагюрския тим. При резултат 2:1 двата отбора се оттеглиха на почивка. Иван Колев се разписа още веднъж във вратата на отбора от Нова Загора след паузата. Преднината за „Оборище” затвърди Християн Василев, който отбеляза четвъртото точно попадение.

„Оборище” излезе със състав: Ивайло Сайков, Ивайло Димитров, Иван Иванов, Мурад Ибраим, Янко Ангелов, Мартин Димов, Николай Кузманов, Борис Малев, Константин Атанасов, Шабан Османов, Елидиано Маркес. През второто полувреме в игра влязоха Кръстьо Кръстев, Християн Василев, Стойно Солаков, Владимир Бахъров, Калоян Цветков, Никола Иванов, Ангел Парпулов, Петър Альошев.