„ОПТИКС“ АД ще вземе участие във форум „Стажове“ 2025

За поредна година „ОПТИКС“ АД ще вземе участие в предстоящия форум „Стажове“ 2025 г. Събитието ще се проведе в два дни, на 08.04 в Технически университет София и на 09.04 в Технически университет София, филиал Пловдив. На форума, ОПТИКС ще участва със собствен щанд, а студентите ще имат възможност да се срещнат с представители на компанията и да се запознаят с условията за стаж в дружеството. Стажантската програма ще даде възможност на младите специалисти да получат практически опит и развитие в реална работна среда.

Форумът „Стажове“ е най-голямото университетско мероприятие, което ще се проведе за тринадесета поредна година.

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn