Отличен старт на ВК„Пан Волей” в пролетния полусезон

Изключително равностоен мач изиграха на 10-ти февруари мъжете на ВК„Пан Волей” в А НВГ, като гост на „Родопа“ Смолян. След като поведоха с 1 :0 гейма /25:17/ и много добра игра във втория, много малко не достигна и гейма /23:25/ отиде в сметката на „Родопа“. Мачът продължи точка за точка, но домакините затвориха следващите геймове /20:25,21:25/. Така като гост отборът ни загуби с 1:3 гейма, но треньорският състав е изключително доволен от играта.
На 11-ти февруари, в зала „Арена Асарел” юношите на ВК„Пан Волей”  победиха отбора на „Металик“ Сопот с 3:0 /25,17,13 ,18/ .

Пролетният полусезон бе открит на 4-ти февруари с мач на юноши старша възраст като гост на „Хебър“ Пазарджик. Мачът бе абсолютно равностоен като вървеше точка за точка/ 27-25,23-25,20-25/, но победата завоюва „Хебър“. Достойна игра на чужд терен демонстрираха панагюрските волейболисти.

Предстоящи срещи:

На 17.02.2018 г. /събота/ от 16:00 часа – мъже ВК „ПАН ВОЛЕЙ“ – ВК „СЛИВЕН“
На 18.022018 г. /неделя/ от 14:00 часа – юноши ст. въз. ВК „ПАН ВОЛЕЙ“ – „СТРОИТЕЛ“ Пловдив
От 17.02. до 18.02.2018 г. /събота и неделя/ турнир за девойки ст. въз. с 5 отбора, мачовете започват от 9:30 часа.
На 24.02.2018 г. /събота/ турнир за пре-кадетки от 9:30 часа.
За този месец остава да се изиграе и отложения мач на юноши старша възраст срещу отбора на „Родопа“ Смолян.

Всички домакински мачове ще се играят в зала „Арена Асарел“. „Нека подкрепим нашите отбори!”, призовават от ВК”Пан Волей”.