Панагюрище беше домакин на турнир по минихандбал за деца до 10 години

Днес, 23 май в зала „Арена Асарел“ се проведе Турнир по минихандбал за деца до 10 години с участието на 15 отбора.

Много положителни емоции създадоха децата и техните родители, които ги подкрепяха безрезервно.

Официални гости на спортното събитие бяха кметът на Община Панагюрище Желязко Гагов, който отправи поздрав и откри турнира, и депутатът от 52-то Народно събрание, бивш треньор по хандбал – Тефик Парафитов, който награди всички отбори и отправи послание към децата и родителите.

От ХК „Панагюрище“ изказват благодарност на служителите на зала „Арена Асарел“ за перфектната организация и на по-големите хандбалистки, които обезпечиха съдийството и участваха в направата на двете малки игрища.

Турнирът се осъществи със съдействието на Община Панагюрище и Асоциацията на спортните клубове “Асарел Медет”.

Източник: ХК „Панагюрище“

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn