„Пан-Волей“ стартира със загуба

Отборът на ВК „Пан-Волей“ стартира със загуба 0:3 участието си в 11-тия сезон на мъжката любителска волейболна лига „Volleymania”. Мачът срещу VIVACOM се игра днес при пълни трибуни в тренировъчната зала на „Арена Асарел“ в Панагюрище.

„Пан-Волей“ игра в състав: Михайл Матанов, Радостин Нинов, Стоян Стоянов, Мирослав Васев, Димитър Мазнеков – капитан, Спас Чочков, Димитър Велев, Аймен Магхарби, Иван Ангелков.
7

1

Първият гейм гостите спечелиха бързо с резултат 16:25. По подобен начин се разви и вторият гейм, който отново бе спечелен от VIVACOM, този път с резултат 19:25. Най-сериозен отпор „Пан-Волей“ направи в третата част, но отново нещо не достигна на панагюрските волейболисти да се мобилизират в решаващия момент и да потърсят обрат в двубоя. Гостите взе2ха гейма след тайбрек при резултат 25:27.

Панагюрските волейболисти участват за трета поредна година в любителската лига. През настоящия сезон 2015/16 „Пан-Волей” се състезава в група „В” на Б2 дивизия. В групата са още отборите на „Епикриза”, „Big Volley Balls”, ВК „Убунту”, „VIVACOM”.