С класическа победа и пето място ФК „Оборище“ завърши есенния дял

ФК „Оборище“ завърши с  победа есенния дял на първенството. С осем победи, пет равенства и четири загуби панагюрският тим зае петото място в класирането след днешния, последен за годината мач срещу „Ботев“ /Гълъбово/.

Както и миналата седмица срещу „Поморие“, днес отборът на „Оборище“ отново показа непоколебима игра и заслужено спечели трите точки.  Победният развой на играта дойде през второто полувреме. В 51 минута Ели Маркес откри резултата след пробив на  Калоян Цветков. В 82 минута Ели Маркес изведе Георги Нетов,  който не пропусна възможността да реализира второто попадение във вратата на домакините. В 84 минута Владимир Бахъров отбеляза след центриране на Иван Колев за крайното 0:3.

„Оборище“ игра в състав: Ивайло Сайков, Ивайло Димитров, Иван Иванов, Петър Альошев /Владимир Бахъров/, Мартин Димов, Никола Иванов, Мурад Ибраим, Калоян Цветков, Ели Маркес /Григор Долапчиев/, Георги Нетов /Обаси Окечукво/, Иван Колев.