Три вакантни места за пожарникари в област Пазарджик

Обявен е конкурс за 175 вакантни младши изпълнителски длъжности в ГД „Пожарна безопасност и защита на населението”, съобщават от пресцентъра на МВР. Свободните позиции, за които се изисква задължителна първоначална професионална подготовка, са за пожарникари, спасители и водачи на специални автомобили.

Срокът, в който желаещите могат да подадат своите документи, е до 14 февруари т.г. Специфичните условия на всяка длъжност са посочени на интернет страницата на Министерството на вътрешните работи.

За област Пазарджик се търсят:

– пожарникар – старши пожарникар – 1 вакантна длъжност;

– спасител – старши спасител в група „Оперативен център” на сектор „Пожарогасителна и спасителна дейност” – 2 вакантни длъжности.

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn