ФК”Оборище” загуби петата си контрола срещу „Спартак” Плевен с 0:1

Отборът на ФК”Оборище” загуби петата си контрола срещу „Спартак” Плевен с резултат 0:1. Мачът се игра днес, 1 февруари, в село Склаве.Единствения гол в мача реализира Григор Долапчиев от Спартак. В края на първото полувреме той се възползва от ситуацията след изпълнение на корнер от Георги Чакъров. В 53-та минута Георги Нетов отправи хубав удар, но вратарят на Спартак успя да спаси.Това бе последната среща на панагюрския тим, която се игра по време на подготвителния им лагер в гр.Сандански, който ще приключи на 3 февруари. В същия ден ФК “Оборище” ще гостува в София, където ще се срещне с “Царско село”.

Подготовката на отбора ще продължи в Панагюрище до започването на първенството, на 25-ти февруари, когато „Оборище” ще гостува на „Етър” Велико Търново.