ФК „Оборище“ взе нови три точки

Отборът на „Оборище” добави нови три точки в актива си след днешната победа срещу „Септември” /Симитли/ с резултат 2:1. Срещата се игра на стадион „Орчо войвода” в Панагюрище.

eliВ 41-та минута Ели Маркес направи чудесен рейд, който завърши с гол. При резултат 1:0 двата отбора се оттеглиха на почивка. Гостите изравниха в 52-та минута след гол на Андон Гущеров. Калоян Цветков отбеляза второто попадение в 70-та за „Оборище” след пас на Ели Маркес.
2 3„Оборище” излезе в следния стартов състав: Ивайло Яначков, Иван Иванов, Мурад Ибраим, Ивайло Димитров, Петър Альошев, Никола Иванов/к, Калоян Цветков, Ели Маркес, Георги Нетов, Илиан Христов, Владимир Бахъров. През второто полувреме Иван Колев влезе на мястото на Владимир Бахъров, Антонио Цанков замени Георги Нетов, а Христо Стамов влезе на мястото на Илиян Христов.
След двете поредни домакинства на „Оборище” предстои  гостуване  на „Банско“ в следващия 20 кръг.
С днешната победа панагюрският отбор запази четвъртото място в „Б“ групата.