ФК „Оборище“ оглави класирането след четвърта поредна победа

ФК „Оборище“ /Панагюрище/ продължава с победната си серия. В регионалното дерби с „Хебър II“, отложена среща от 3-ия кръг на Югозападната Трета лига, панагюрският тим надделя с 2:0. Мачът се игра във Велинград на 25 август. Георги Нетов откри още в 4-ата минута след прекрасен удар от точката на дузпата след много прецизно центриране на Георги Кременлиев, който асистира и в 40-ата минута, когато намери с хубаво подаване Васил Тачев, който от своя страна удвои резултата. В самия край на полувремето Нетов удари и греда за „Оборище“.
Така панагюрският тим записа четвърта поредна победа от старта на първенството и с 12 точки след 4 кръга в Югозападната Трета лига оглави класирането. Следващият мач за „Оборище“ е гостуване на „Гранит“ /Владая/ на 28 август.