ФК „Оборище“ ще започне новия сезон с домакински мач на 21 юли

Първенството във втория ни ешалон ще започне на 21 юли и в него участие ще вземат 16 отбора. Зимната пауза ще бъде от 5 декември до 22 февруари. Сезонът във Втора професионална лига ще включва 30 кръга и ще завърши на 20 май 2018 година. Първенецът ще получи директна промоция за елита, докато вторият и третият ще играят баражи за влизане в елита с тимове от Първа лига. Четирите последни отбора изпадат в аматьорските групи, като ще бъдат разпределени на регионален принцип в четирите трети лиги.

Жребият за новия сезон във Втора професионална лига бе изтеглен на 21 юни  на официална церемония в Националната футболна база в Бояна.

I-ви кръг:

Литекс (Ловеч) – Струмска слава (Радомир)
Локомотив (Горна Оряховица) – Поморие (Поморие)
Царско село (София) – Несебър (Несебър)
Созопол (Созопол) – Черноморец (Балчик)
Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик (Бургас)
Лудогорец (Разград) – Локомотив (София)
Ботев (Враца) – Марица (Пловдив)
Оборище (Панагюрище) – Монтана (Монтана)    

II-ри кръг:

Струмска слава (Радомир) – Монтана (Монтана)
Марица (Пловдив) – Оборище (Панагюрище)   
Локомотив (София) – Ботев (Враца)
Нефтохимик (Бургас) – Лудогорец (Разград)
Черноморец (Балчик) – Ботев (Гълъбово)
Несебър (Несебър) – Созопол (Созопол)
Поморие (Поморие) – Царско село (София)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)

III-ти кръг:

Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава (Радомир)
Царско село (София) – Литекс (Ловеч)
Созопол (Созопол) – Поморие (Поморие)
Ботев (Гълъбово) – Несебър (Несебър)
Лудогорец (Разград) – Черноморец (Балчик)
Ботев (Враца) – Нефтохимик (Бургас)
Оборище (Панагюрище) – Локомотив (София)  
Монтана (Монтана) – Марица (Пловдив)

IV-ти кръг:

Струмска слава (Радомир) – Марица (Пловдив)
Локомотив (София) – Монтана (Монтана)
Нефтохимик (Бургас) – Оборище (Панагюрище)   
Черноморец (Балчик) – Ботев (Враца)
Несебър (Несебър) – Лудогорец (Разград)
Поморие (Поморие) – Ботев (Гълъбово)
Литекс (Ловеч) – Созопол (Созопол)
Локомотив (Горна Оряховица) – Царско село (София)

V-и кръг:

Царско село (София) – Струмска слава (Радомир)
Созопол (Созопол) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Гълъбово) – Литекс (Ловеч)
Лудогорец (Разград) – Поморие (Поморие)
Ботев (Враца) – Несебър (Несебър)
Оборище (Панагюрище) – Черноморец (Балчик)  
Монтана (Монтана) – Нефтохимик (Бургас)
Марица (Пловдив) – Локомотив (София)

VI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Локомотив (София)
Нефтохимик (Бургас) – Марица (Пловдив)
Черноморец (Балчик) – Монтана (Монтана)
Несебър (Несебър) – Оборище (Панагюрище)     
Поморие (Поморие) – Ботев (Враца)
Литекс (Ловеч) – Лудогорец  (Разград)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)
Царско село (София) – Созопол (Созопол)

VII-ми кръг:

Созопол (Созопол) – Струмска слава (Радомир)
Ботев (Гълъбово) – Царско село (София)
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Враца) – Литекс (Ловеч)
Оборище (Панагюрище) – Поморие (Поморие)         
Монтана (Монтана) – Несебър (Несебър)
Марица (Пловдив) – Черноморец (Балчик)
Локомотив (София) – Нефтохимик (Бургас)

VIII- ми кръг:

Струмска слава (Радомир) – Нефтохимик (Бургас)
Черноморец (Балчик) – Локомотив (София)
Несебър (Несебър) – Марица (Пловдив)
Поморие (Поморие) – Монтана (Монтана)
Литекс (Ловеч) – Оборище (Панагюрище)        
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Враца)
Царско село (София) – Лудогорец (Разград)
Созопол (Созопол) – Ботев (Гълъбово)

IX-и кръг:

Ботев (Гълъбово) – Струмска слава (Радомир)
Лудогорец 2 (Разград) – Созопол (Созопол)
Ботев (Враца) – Царско село (София)
Оборище (Панагюрище) – Локомотив (Горна Оряховица)      
Монтана (Монтана) – Литекс (Ловеч)
Марица (Пловдив) – Поморие (Поморие)
Локомотив (София) – Несебър (Несебър)
Нефтохимик (Бургас) – Черноморец (Балчик)

X-и кръг:

Струмска слава 1927 (Радомир) – Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) – Нефтохимик (Бургас)
Поморие (Поморие) – Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) – Марица (Пловдив)
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана (Монтана)
Царско село (София) – Оборище (Панагюрище)        
Созопол (Созопол) – Ботев (Враца)
Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 2 (Разград)

XI-и кръг:

Лудогорец 2 (Разград) – Струмска слава (Радомир)
Ботев (Враца) – Ботев (Гълъбово)
Оборище (Панагюрище) – Созопол (Созопол)         
Монтана (Монтана) – Царско село (София)
Марица (Пловдив) – Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (София) – Литекс (Ловеч)
Нефтохимик (Бургас) – Поморие (Поморие)
Черноморец (Балчик) – Несебър (Несебър)

XII-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Несебър (Несебър)
Поморие (Поморие) – Черноморец (Балчик)
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик (Бургас)
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив (София)
Царско село (София) – Марица (Пловдив)
Созопол (Созопол) – Монтана (Монтана)
Ботев (Гълъбово) – Оборище (Панагюрище)     
Лудогорец 2 (Разград) – Ботев (Враца)

XIII-и кръг:

Ботев (Враца) – Струмска слава (Радомир)
Оборище (Панагюрище) – Лудогорец 2 (Разград)      
Монтана (Монтана) – Ботев (Гълъбово)
Марица (Пловдив) – Созопол (Созопол)
Локомотив (София) – Царско село (София)
Нефтохимик (Бургас) – Локомотив (Горна Оряховица)
Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч)
Несебър (Несебър) – Поморие (Поморие)

XIV-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Поморие (Поморие)
Литекс (Ловеч) – Несебър (Несебър)
Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)
Царско село (София) – Нефтохимик (Бургас)
Созопол (Созопол) – Локомотив (София)
Ботев (Гълъбово) – Марица (Пловдив)
Лудогорец 2 (Разград) – Монтана (Монтана)
Ботев (Враца) – Оборище (Панагюрище)

XV-и кръг:

Оборище (Панагюрище) – Струмска слава (Радомир)
Монтана (Монтана) – Ботев (Враца)
Марица (Пловдив) – Лудогорец 2 (Разград)
Локомотив (София) – Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик (Бургас) – Созопол (Созопол)
Черноморец (Балчик) – Царско село (София)
Несебър (Несебър) – Локомотив (Горна Оряховица)
Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)

XVI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Литекс (Ловеч)
Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)
Несебър (Несебър) – Царско село (София)
Черноморец (Балчик) – Созопол (Созопол)
Нефтохимик (Бургас) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив (София) – Лудогорец 2 (Разград)
Марица (Пловдив) – Ботев (Враца)
Монтана (Монтана) – Оборище (Панагюрище)

XVII-ти кръг:

Монтана (Монтана) – Струмска слава (Радомир)
Оборище (Панагюрище) – Марица (Пловдив)
Ботев (Враца) – Локомотив (София)
Лудогорец 2 (Разград) – Нефтохимик (Бургас)
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)
Созопол (Созопол) – Несебър (Несебър)
Царско село (София) – Поморие (Поморие)
Локомотив (Горна Оряховица) – Литекс (Ловеч)

XVIII-ти кръг:

Струмска слава (Рад) – Локомотив (Горна Оряховица)
Литекс (Ловеч) – Царско село (София)
Поморие (Поморие) – Созопол (Созопол)
Несебър (Несебър) – Ботев (Гълъбово)
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 2 (Разград)
Нефтохимик (Бургас) – Ботев (Враца)
Локомотив (София) – Оборище (Панагюрище)
Марица (Пловдив) – Монтана (Монтана)

XIX-и кръг:

Марица (Пловдив) – Струмска слава (Радомир)
Монтана (Монтана) – Локомотив (София)
Оборище (Панагюрище) – Нефтохимик (Бургас)
Ботев (Враца) – Черноморец (Балчик)
Лудогорец 2 (Разград) – Несебър (Несебър)
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)
Созопол (Созопол) – Литекс (Ловеч)
Царско село (София) – Локомотив (Горна Оряховица)

XX-и кръг:

Струмска слава (Рад) – Царско село (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Созопол (Созопол)
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие) – Лудогорец 2 (Разград)
Несебър (Несебър) – Ботев (Враца)
Черноморец (Балчик) – Оборище (Панагюрище) 
Нефтохимик (Бургас) – Монтана (Монтана)
Локомотив (София) – Марица (Пловдив)

XXI-ви кръг:

Локомотив (София) – Струмска слава (Радомир)
Марица (Пловдив) – Нефтохимик (Бургас)
Монтана (Монтана) – Черноморец (Балчик)
Оборище (Панагюрище) – Несебър (Несебър) 
Ботев (Враца) – Поморие (Поморие)
Лудогорец 2 (Разград) – Литекс (Ловеч)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив (Горна Оряховица)
Созопол (Созопол) – Царско село (София)

XXII-ри кръг:

Струмска слава (Радомир) – Созопол (Созопол)
Царско село (София) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 2 (Разград)
Литекс (Ловеч) – Ботев (Враца)
Поморие (Поморие) – Оборище (Панагюрище)
Несебър (Несебър) – Монтана (Монтана)
Черноморец (Балчик) – Марица (Пловдив)
Нефтохимик (Бургас) – Локомотив (София)

XXIII-ти кръг:

Нефтохимик (Бургас) – Струмска слава (Радомир)
Локомотив (София) – Черноморец (Балчик)
Марица (Пловдив) – Несебър (Несебър)
Монтана (Монтана) – Поморие (Поморие)
Оборище (Панагюрище) – Литекс (Ловеч)
Ботев (Враца) – Локомотив (Горна Оряховица)
Лудогорец 2 (Разград) – Царско село 2015 (София)
Ботев (Гълъбово) – Созопол (Созопол)

XXIV-ти кръг:

Струмска слава (Радомир) – Ботев (Гълъбово)
Созопол (Созопол) – Лудогорец 2 (Разград)
Царско село (София) – Ботев (Враца)
Локомотив (Горна Оряховица) – Оборище (Панагюрище)
Литекс (Ловеч) – Монтана (Монтана)
Поморие (Поморие) – Марица (Пловдив)
Несебър (Несебър) – Локомотив (София)
Черноморец (Балчик) – Нефтохимик (Бургас)

XXV-и кръг:

Черноморец (Балчик) – Струмска слава (Радомир)
Нефтохимик (Бургас) – Несебър (Несебър)
Локомотив (София) – Поморие (Поморие)
Марица (Пловдив) – Литекс (Ловеч)
Монтана (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица)
Оборище (Панагюрище) – Царско село (София)
Ботев (Враца) – Созопол (Созопол)
Лудогорец 2 (Разград) – Ботев (Гълъбово)

XXVI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Лудогорец 2 (Разград)
Ботев (Гълъбово) – Ботев (Враца)
Созопол (Созопол) – Оборище (Панагюрище) 
Царско село (София) – Монтана (Монтана)
Локомотив (Горна Оряховица) – Марица (Пловдив)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (София)
Поморие (Поморие) – Нефтохимик (Бургас)
Несебър (Несебър) – Черноморец (Балчик)

XXVII-ми кръг:

Несебър (Несебър) – Струмска слава (Радомир)
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)
Нефтохимик (Бургас) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Марица (Пловдив) – Царско село (София)
Монтана (Монтана) – Созопол (Созопол)
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Гълъбово)
Ботев (Враца) – Лудогорец 2 (Разград)

XXVIII-ми кръг:

Струмска слава (Радомир) – Ботев (Враца)
Лудогорец 2 (Разград) – Оборище (Панагюрище)
Ботев (Гълъбово) – Монтана (Монтана)
Созопол (Созопол) – Марица (Пловдив)
Царско село (София) – Локомотив (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик (Бургас)
Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)
Поморие (Поморие) – Несебър (Несебър)

XXIX-ти кръг:

Поморие (Поморие) – Струмска слава (Радомир)
Несебър (Несебър) – Литекс (Ловеч)
Черноморец (Балчик) – Локомотив (Горна Оряховица)
Нефтохимик (Бургас) – Царско село (София)
Локомотив (София) – Созопол (Созопол)
Марица (Пловдив) – Ботев (Гълъбово)
Монтана (Монтана) – Лудогорец 2 (Разград)
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Враца)  

XXX-и кръг:

Струмска слава (Радомир) – Оборище (Панагюрище)
Ботев (Враца) – Монтана (Монтана)
Лудогорец 2 (Разград) – Марица (Пловдив)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив (София)
Созопол (Созопол) – Нефтохимик (Бургас)
Царско село (София) – Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица) – Несебър (Несебър)
Литекс (Ловеч) – Поморие (Поморие)

Oborishte.bg

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn