Шампионско представяне на панагюрските джудисти

Пълен комплект медали за състезателите на Обединен спортен клуб „Панагюрище” от втория по големина турнир по джудо в България – Международният турнир на „Локомотив София”, който се проведе в столицата на 24 и 25 ноември. В него се включиха над 1 000 състезатели от 7 държави. Панагюрските джудисти срещнаха силна конкуренция и чуждестранни състезатели в двубоите, но отново се пребориха за медали. Безапелационни пет победи направи Йоана Пишмишева, за да се окичи със златото в категория 56 кг. Сребро завоюваха състезаващата се треньорка Милена Хъркова /52 кг/ и Иван Хърков /81 кг/, който изигра цели 6 срещи.

При по-малките състезатели най-силно представяне направиха Спартак Кеков /50 кг/ и Георги Динков /60 кг/, които се пребориха за бронзовите медали в категориите си, изигравайки по четири срещи. На крачка от медала бе Виктор Танковски, който се класира на пето място. Отлично представяне направиха и най-малките джудисти от клуба Мартин Цеков и Стивън Йорданов.

Oborishte.bg

 

 

Сподели с приятелиShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn