Дванадесетокласници от СУ „Нешо Бончев“ – на състезание по биология в Пловдивския университет
Дванадесетокласници на СУ „Нешо Бончев“ взеха участие в състезанието „Пътешествие в биологията“, проведено в Биологическия факултет на ПУ „Паисий Хилендарски“ в края на месец март. Мила Сиракова, Стоеслава Кекова, Петя Пупекова, Габриела Щрангова, Стойко



































