Подписаха меморандум за развитие на SMART електрическа мобилност в общината
Меморандум за сътрудничество между Община Панагюрище и Националната браншова организация за електрическа мобилност – Индустриален Клъстър „Електромобили“ /ИКЕМ/ за развитие на SMART електрическа мобилност подписаха днес кметът Никола Белишки и Илия Левков, председател на

























